Sık Sorulan Sorular

Bize en çok yöneltilen sorular ve cevaplarını aşağıda bulabilirsiniz.

Sosyal medya boost nedir?
Hesabım risk altında mı?
üzerinde verilen siparişlerin sosyal medya hesaplarına olan etkisini an ve an kayıt ediyor ve gözlemliyoruz. Bilmenizi isteriz ki panelimiz uygulamaya girdiği tarihten itibaren, kullanıcılarımız tarafından kötüye kullanım olmadığı sürece hesaplarda herhangi bir risk gözlemlemedik. Fakat oluşacak herhangi bir problemden dolayı panelimiz uygulamalarının hiçbir sorumluluğu almadığını bilmenizi isteriz.
Hesabıma etkisi nedir?
üzerinden vereceğiniz siparişlerde kontrollü ve düzenli bir şekilde ilerleme izlerseniz etkisini göreceğinizden emin olabilirsiniz. Birkaç örnek ile açıklamamız gerekirse; Instagram üzerinden paylaştığınız gönderiler “Keşfet” bölümüne çıkar. Bu, sizin gönderinizin daha fazla Instagram kullanıcısına ulaşmasınız sağlar. Bir diğer örnek, Youtube üzerinden paylaştığınız videolarda “Önerilenler” bölümünde sürekli gözükme olasılığınız artar. Bu, sizin video paylaşımınızın daha fazla Youtube kullanıcı tarafından görülmesine yardımcı olur.
Nasıl bakiye yüklerim?
üzerinden kayıt işlemini başarılı bir şekilde gerçekleştirdikten sonra sol tarafta bulunan menüden 'Bakiye Ekle' simgesine tıklayın ve adımları takip ederek bakiye yükleyin. Hesabınıza 7/24 bakiye yükleyebilirsiniz.
Destek talebi nasıl oluşturulur?
giriş yaptıktan sonra sol tarafta bulunan menüden 'Destek' butonuna tıklayın. Açılan sayfada destek talebi oluşturmak istediğiniz konu seçimini yapın. Daha sonra gerekli alanları doldurarak 'Destek Talebi Oluştur' butonuna tıklayın.
Nasıl sipariş verebilirim?
Otomatik işlemler
Otomatik işlemler panel üzerinden sürekli işlem yapmanızda size fayda sağlar. Otomatik işlemleri oluşturduktan sonra panel üzerine hiçbir işleme gerek duymazsınız. Otomatik işlemler sosyal medya platformlarında paylaştığınız gönderilere otomatik olarak belirlediğiniz servisi aktif eder ver panel üzerinde bakiyeniz bulunduğu sürece gönderim sağlar. Bu durum işlemlerinizi kolaylaştırmakla kalmaz size daha fazla süre kazandırır.
Sipariş aşamaları
Sipariş aşamaları siparişinizin tamamlanma sürecinde size yol gösterir. Sipariş aşamalarını öğrenmeniz siparişinizin ne durumda olduğunu kontrol etmenizde size yardımcı olacaktır. Genel olarak panel üzerinden verdiğiniz siparişler ilk önce kontrol aşamasından geçer daha sonra sıraya alınır ve gönderim yapılmadan önce beklenir. Gönderiniz işleme alındığında gönderim yapılırken sipariş aşaması değişir, ardından siparişiniz sonuçlanır.
Servis açıklamaları ne anlama geliyor?
Her servisin özelliği farklı olduğundan dolayı, yazan açıklamalar sadece bir servise özeldir ve diğer servisler aynı özellikleri göstermediği sürece değişmezler. Açıklama kısmı siz Turkiyeresellers müşterilerine yol göstermek için yazılır ve düzenlenir. müşterileri belirtilen açıklamalara uymak zorundadırlar.
Servis fiyatları neye göre belirlenir?
servislerinin fiyatları genel olarak servisin yoğunluğuna göre belirlenir. Eğer servis gereğinden fazla kullanılıyorsa servis yavaşlığı artacak ve fiyat bu yüzden düşecektir. Eğer bir servise gereğinden fazla talep olmazsa, servis hızlı başlayacak ve fiyatı yüksek olacaktır.
0